RIPANJ TROPHY

RTC 1 < > RTC 2 < > RTC 3 < > RTC 4 < > RTC 5 < > RTC 6 < > RTC 7

Team

Lemesh Tygersi
Toscos
Thunder Strike FC
Carloscarlitos

G +/-

13 : 0
6 : 8
3 : 5
0 : 13

Points

9
6
3
0

Round 1     03.02.2010.
Lemesh Tygersi - Thunder Strike FC     3 : 0
Toscos - Carloscarlitos     6 : 0

Round 2     10.02.2010.
Lemesh Tygersi - Toscos     6 : 0
Thunder Strike FC - Carloscarlitos     3 : 0

Round 3      17.02.2010.
Thunder Strike FC - Toscos     0 : 2
Carloscarlitos - Lemesh Tygersi     0 : 4

Team

Vampire Knights SC
BlackMice
FK Weirdo
BLUE XI

G +/-

13 : 6
7 : 9
11 : 12
4 : 8

Points

7
4
3
3

Round 1     03.02.2010.
FK Weirdo - Vampire Knights SC     3 : 7
BlackMice - BLUE XI     3 : 0

Round 2     10.02.2010.
FK Weirdo - BlackMice     6 : 1
Vampire Knights SC - BLUE XI     3 : 0   ( off res)

Round 3     17.02.2010.
Vampire Knights SC - BlackMice     3 : 3
BLUE XI - FK Weirdo     4 : 2

Team

Terracinesi
Real Escorpion
Boogie_man
1992-United


G +/-

15 : 5
5 : 5
4 : 9
1 : 6

Points

6
6
6
0

Round 1     03.02.2010.
1992-United - Real Escorpion     0 : 1
Terracinesi - Boogie_man     9 : 0

Round 2     10.02.2010.
Real Escorpion - Terracinesi     4 : 2
Boogie_man - 1992-United     1 : 0

Round 3     17.02.2010.
1992-United - Terracinesi     1 : 4
Real Escorpion - Boogie_man     0 : 3

Team

9 Avenija
Lucky Sportteens
Brnenska Kometa
ChesAtomicos

G+/-

11 : 1
10 : 5
3 : 10
2 : 10

Points

9
6
1
1

Round 1      03.02.2010.
9 Avenija - Lucky Sportteens     4 : 1
Brnenska Kometa - ChesAtomicos     2 : 2

Round 2      10.02.2010.
9 Avenija - Brnenska Kometa     5 : 0
Lucky Sportteens - ChesAtomicos     6 : 0

Round 3      17.02.2010.
Lucky Sportteens - Brnenska Kometa     3 : 1
ChesAtomicos - 9 Avenija     0 : 2

Team

Topciderska zvezda
FC PG CITY
FK Obilic
AB Rockers

G+/-

10 : 4
9 : 7
7 : 8
1 : 8
Points

9
6
3
0

Round 1     03.02.2010.
Topciderska zvezda - FC PG CITY     4 : 2
FK obilic - AB Rockers     3 : 0 (off res)

Round 2    10.02.2010.
Topciderska zvezda - FK obilic     4 : 1
FC PG CITY - AB Rockers     3 : 0  (off res)

Round 3     17.02.2010.
FC PG CITY - FK obilic     4 : 3
AB Rockers - Topciderska zvezda     1 : 2

Team

NS Leksikosi
FC Chercea Br
JH UzUz
Gonakaarti

G+/-

13 : 2
10 : 1
8 : 12
6 : 19

Points

7
7
3
0

Round 1     03.02.2010.
NS Leksikosi - FC Chercea Br     0 : 0
Gonakaarti - JH UzUz     4 : 6

Round 2     10.02.2010.
NS Leksikosi - Gonakaarti     8 : 1
FC Chercea Br - JH UzUz     3 : 1

Round 3     17.02.2010.
FC Chercea Br - Gonakaarti     7 : 0
JH UzUz - NS Leksikosi     1 : 5

Team

Firma 1989
Dozsa Red Star
FC Arash
Val-Belair FC

G+/-

9 : 3
12 : 7
8 : 10
2 : 10
Points

7
6
4
0

Round 1     03.02.2010.
Firma 1989 - Dozsa Red Star     5 : 1
FC Arash - Val-Belair FC     4 : 1

Round 2     10.02.2010.
Firma 1989 - FC Arash     2 : 2
Dozsa Red Star - Val-Belair FC     4 : 0

Round 3     17.02.2010.
Dozsa Red Star - FC Arash     7 : 2
Val-Belair FC - Firma 1989     0 : 2

Team

Dzoninho TM
Partizan HN
F.K. Olimpik
Vujica Vulicevic

G+/-

16 : 0
4 : 9
3 : 11
2 : 5

Points

9
6
1
1

Round 1     03.02.2010.
Vujica Vulicevic - Partizan HN     0 : 2
Dzoninho TM - F.K. Olimpik     7 : 0

Round 2     10.02.2010.
Vujica Vulicevic - Dzoninho TM     0 : 1
Partizan HN - F.K. Olimpik     2 : 1

Round 3    17.02.2010.
Partizan HN - Dzoninho TM     0 : 8
F.K. Olimpik - Vujica Vulicevic     2 : 2


Lemesh Tygersi - Black Mice     1 : 4
Toscos - Vampire Knights SC     1 : 0
Terracinesi - Lucky Sportteens     3 : 0  (off res)
Real Escorpion - 9 Avenija     3 : 2
Topciderska Zvazda - FC Chercea*Br    4 : 2
FC PG CITY - NS Leksikosi     1 : 0
Firma1989 - Partizan HN     3 : 0  (off res)
Dozsa Red Star - Dzoninho TM     2 : 4


Black MIce - Toscos     1 : 6
Terracinesi - Real Escorpion     3 : 0  (off res)
Topciderska Zvezda - FC PG CITY     2 : 0
Firma1989 - Dzoninho TM     4 : 1



Toscos - Terracinesi     2 : 6
Topciderska Zvezda - Firma1989     2 : 1


Topciderska Zvezda - Terracinesi     3 : 6

 

Make a Free Website with Yola.